Przejdź do treści

Łysienie plackowate

Łysienie plackowate to choroba autoimmunologiczna, która powoduje utratę włosów w postaci okrągłych lub owalnych plam na skórze głowy, lub innych częściach ciała. Przyczyny tej choroby nie są do końca znane, ale wiadomo, że ma ona związek z zaburzeniami układu odpornościowego, który atakuje własne mieszki włosowe.

Łysienie plackowate może dotyczyć osób w każdym wieku, ale najczęściej występuje u dzieci i młodzieży. Choroba ta może być bardzo stresująca i wpływać negatywnie na samoocenę i jakość życia pacjentów.

Jeśli zauważysz u siebie lub u swojego dziecka objawy łysienia plackowatego, nie zwlekaj z wizytą u specjalisty. W MK Gabinet Trychologiczny w Łomży możesz skorzystać z profesjonalnej diagnozy i leczenia tej choroby. Zbierzemy dokładny wywiad, wykonamy odpowiednie badania i zlecimy Ci indywidualny plan terapii. W naszym gabinecie stosujemy nowoczesne metody leczenia łysienia plackowatego, takie jak mezoterapia, mikroigłowanie czy osocze bogatopłytkowe. Naszym celem jest nie tylko przywrócenie wzrostu włosów, ale także poprawa kondycji skóry głowy i ogólnego stanu zdrowia.

W MK gabinet trychologiczny w Łomży dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się komfortowo i bezpiecznie. Zapewniamy dyskrecję, higienę i miłą atmosferę. Nasze ceny są konkurencyjne i dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby umówić się na konsultację. Nie pozwól, aby łysienie plackowate odebrało Ci radość z życia. Zaufaj nam i odzyskaj piękne włosy!

Masz pytania? Chcesz zarezerwować wizytę?

Zarezerwuj wizytę telefonicznie lub mailem

Jeśli chcesz się spotkać z naszym specjalistą – zarezerwuj wizytę.
Kliknij i sprawdź jak wygląda wizyta u trychologa.
Zarezerwuj wizytę telefonicznie: +48 510 966 339
Zarezerwuj wizytę mailem: kontakt@mktrycholog.pl

Adres gabinetu w Łomży:
MK Gabinet Trychologiczny Marta Błaszkowska
Ul. Mazowiecka 1/16
18-400 Łomża
NIP 718 206 64 38

Gabinet otwarty od poniedziałku do piątku 9.00-17.00 (wizyty po wcześniejszym umówieniu się).

Jak do nas trafić?
Znajdujemy się w pawilonach handlowych Mazowiecka. W pawilonach tych znajdują się między innymi Xeromax oraz Jubiler Składanek. Trafisz do nas trzecim wejściem do budynku (wejście naprzeciwko przystanku autobusowego)

Skorzystaj z formularza kontaktowego.